Aktualności

Budujemy drużynę na Vienna Life Maraton

2017-09-19 14:22:29

Budujemy drużynę na Vienna Life Maraton

2017-09-19 14:22:29

W LACROIX Electronics wiemy, że w zdrowym ciele tkwi zdrowy duch. Lubimy wyzwania, najlepiej zespołowe. Dlatego bez wahania zaangażowaliśmy się w budowanie drużyny na Vienna Life Lang Team Maraton w Kwidzynie. Dla tych, którzy do środy 20 września zarejestrują swój udział w maratonie rowerowym, LACROIX Electronics zwraca opłatę wstępną i funduje koszulkę drużynową.

Vienna Life Lang Team to jeden z najpopularniejszych cykli w Polsce organizowany z myślą o miłośnikach dwóch kółek, kontynuje ducha Skandia Maratonów. W zawodach mogą wystartować wszyscy – niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności – wystarczy mieć rower i kask. Zachęcamy wszystkich pracowników do wystąpienia w maratonie w barwach LACROIX Kwidzyn.

Każdemu pracownikowi, który do środy 20 września poda swój nr uczestnika (podawany przy rejestracji), datę urodzenia oraz rozmiar koszulki, LACROIX Electronics zwróci opłatę wstępnę i wręczy koszulkę z logo LACROIX Electronics w Kwidzynie. W Intranecie podajemy instrukcję jak dołączyć do drużyny LACROIX.

Tu możemy zarejestrować swój udział w maratonie

A tu możemy śledzić nowości z życia Lacroix Electronics

LACROIX Electronics wspiera rozwój swoich pracowników. Oprócz bogatego pakietu szkoleniowego firma proponuje szereg propozycji w ramach Lacroix Lifeline Program. Zapewniamy nie tylko specjalistyczne masaże i porady fizjoterapeuty, konsultacje dietetyczne czy solidne dofinansowanie do karty Multisport, ale też usługi kosmetyczne czy fryzjerskie w miejscu pracy na bardzo preferencyjnych warunkach.

 

Aktualne wydarzenia

Projekt
Projekt

Projekt "Szkoła bliska pracy" - podsu...

Zakończyliśmy tegoroczną edycję programu Szkoła bliska pracy, organizowanego przez LACROIX Electronics, firmę SEB Team oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie we współpracy z gminami powiatu kwidzyńskiego.

Więcej...
Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!
Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!

Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!

Z przyjemnością informujemu, że do naszego firmowego mini SPA dołączyła nowa specjalistka. O komfort i urodę pracowników LACROIX Electronics zadba nowa kosmetyczka! Zwiększy się również gama proponowanych przez nas zabiegów.  

Więcej...
Nagrody dla najlepszych elektroników rozdane!
Nagrody dla najlepszych elektroników rozdane!

Dyrektor personalny LACROIX Electronics Marcin Uścinowicz wspólnie z naszymi partnerami z Kwidzyna wręczył nagrody w 3. Powiatowym Konkursie Wiedzy Technicznej. Najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych otrzymali m.in. laptop, smartfon oraz tablet.

Więcej...
Półmetek akcji
Półmetek akcji

Jesteśmy już mniej więcej na półmetku naszych podróży z cyklu "Szkoła bliska pracy". Podczas naszych spotkań uczniowie mogą poznać elektronikę od kuchni oraz zmierzyć się w zawodach robotów. Najpierw muszą je jednak sami w drużynie skonstruować!

Więcej...
Pomorska Nagroda Jakości dla LACROIX Electronics w Kwidzynie
Pomorska Nagroda Jakości dla LACROIX Electronics w Kwidzynie

Naczelna Organizacja Techniczna przyznała LACROIX Electronics w Kwidzynie nagrodę Srebrnego Lauru Pomorskiej Nagrody Jakości. Otrzymaliśmy najwyższą punktację w kategorii dużych przedsiębiorstw i jedną z najwyższych wśród wszystkich uczestników konkursu.

Więcej...
Szkoła Bliska Pracy - finał I etapu projektu LACROIX Electronics
Szkoła Bliska Pracy - finał I etapu projektu LACROIX Elec...

Pierwszy etap tegorocznej edycji projektu Szkoła Bliska Pracy dobiegł końca. 27 lutego odbyły się ostatnie wizyty gimnazjalistów w Lacroix. Odwiedzili nas uczniowie i ich opiekunowie ze szkół w Sadlinkach i Nebrowie Wielkim.

Więcej...