Aktualności

Budujemy drużynę na Vienna Life Maraton

2017-09-19 14:22:29

Budujemy drużynę na Vienna Life Maraton

2017-09-19 14:22:29

W LACROIX Electronics wiemy, że w zdrowym ciele tkwi zdrowy duch. Lubimy wyzwania, najlepiej zespołowe. Dlatego bez wahania zaangażowaliśmy się w budowanie drużyny na Vienna Life Lang Team Maraton w Kwidzynie. Dla tych, którzy do środy 20 września zarejestrują swój udział w maratonie rowerowym, LACROIX Electronics zwraca opłatę wstępną i funduje koszulkę drużynową.

Vienna Life Lang Team to jeden z najpopularniejszych cykli w Polsce organizowany z myślą o miłośnikach dwóch kółek, kontynuje ducha Skandia Maratonów. W zawodach mogą wystartować wszyscy – niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności – wystarczy mieć rower i kask. Zachęcamy wszystkich pracowników do wystąpienia w maratonie w barwach LACROIX Kwidzyn.

Każdemu pracownikowi, który do środy 20 września poda swój nr uczestnika (podawany przy rejestracji), datę urodzenia oraz rozmiar koszulki, LACROIX Electronics zwróci opłatę wstępnę i wręczy koszulkę z logo LACROIX Electronics w Kwidzynie. W Intranecie podajemy instrukcję jak dołączyć do drużyny LACROIX.

Tu możemy zarejestrować swój udział w maratonie

A tu możemy śledzić nowości z życia Lacroix Electronics

LACROIX Electronics wspiera rozwój swoich pracowników. Oprócz bogatego pakietu szkoleniowego firma proponuje szereg propozycji w ramach Lacroix Lifeline Program. Zapewniamy nie tylko specjalistyczne masaże i porady fizjoterapeuty, konsultacje dietetyczne czy solidne dofinansowanie do karty Multisport, ale też usługi kosmetyczne czy fryzjerskie w miejscu pracy na bardzo preferencyjnych warunkach.

 

Aktualne wydarzenia

HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...
HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...

HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...

Prestiżowa nagroda dla LACROIX Electronics w Kwidzynie. Kwidzyński zakład został wyróżniony nagrodą główną "HR Innovator 2018". W jury prestiżowego konkursu zasiadają wybitni przedstawiciele środowisk naukowych, świata biznesu oraz eksperci HR.

Więcej...
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...

LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...

Specjalnie dla Was wciąż poszerzamy ofertę naszej #LaKarta. Już dziś możesz skorzystać ze zniżek u naszych 20 lokalnych partnerów. Przypominamy, że aby skorzystać z rabatów wystarczy pokazać identyfikator pracowniczy przy kasie.    

Więcej...
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawodowego
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawo...

19 września 2018r. w Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się XIX gala Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”. Firma Lacroix Electronics znalazła się w gronie finalistów. Lacroix Electronics otrzymała nominację do nagrody Gryf Gospodarczy 2018. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii lider kształcenia zawodowego wśró...

Więcej...
Przepustka jak... karta rabatowa
Przepustka jak... karta rabatowa

W LACROIX Electronics uruchomiliśmy program “LaKarta”. Dzięki niemu przepustki, których pracownicy używają do wejścia na teren zakładu, otwierają im również drogę do szeregu zniżek w lokalnych sklepach i punktach usługowych.

Więcej...
Najlepsi w Polsce!
Najlepsi w Polsce!

Czołowy serwis ogłoszeń pracy Pracuj.pl poszukiwał najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. LACROIX Electronics ujęło kapitułę nagrody swoim kompleksowym podejściem do Pracowników firmy. Nasza firma została nagrodzona podwójnie!

Więcej...
Projekt
Projekt "Szkoła bliska pracy" - podsumowanie

Zakończyliśmy tegoroczną edycję programu Szkoła bliska pracy, organizowanego przez LACROIX Electronics, firmę SEB Team oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie we współpracy z gminami powiatu kwidzyńskiego.

Więcej...