Aktualności

Runmageddon pokonany. Sukces LACROIX Team

2017-09-21 10:17:29

Runmageddon pokonany. Sukces LACROIX Team

2017-09-21 10:17:29

Trening, wytrwałość, koncentracja i drużynowa gra dają najlepsze efekty. W ciągu kilku miesięcy drużyna LACROIX Electronics rewelacyjnie poprawiła swoje osiągi w ekstremalnym biegu Runmageddon.

Po wrześniowej rundzie LACROIX Team zdobyła 6. miejsce w klasyfikacji drużynowej, a niemal wszyscy nasi Koledzy i Koleżanki przebiegli morderczą trasę w czasie krótszym niż 1 godzina 45 minut. Mało tego, najlepszy nasz zawodnik Mateusz dotarł do mety w zaledwie trzy kwadranse, czym zdobył 7. miejsce w klasyfikacji generalnej.

- Super przeżycie, niezapomniane wrażenie było biegnąć po ciemku. Chwilami traciło się nawet pewność którędy sie biegnie - przyznaje ze śmiechem Maja, operatorka- naprawiczka, która nocną trasę pokonała z wyśmienitym wynikiem 1:26:38.

Anna, liderka produktu (1:44:00 na mecie), podkreśla, że jest ogromny progres od ostatniego biegu. Po raz pierwszy LACROIX Team znalazła się w pierwszej 10-tce! - Wszyscy pobiegli poniżej dwóch godzin, co ostatnim razem było wyjątkiem - podkreśla . - Wiedzieliśmy na co się piszemy: na błoto, deszcz, kąpiele w lodzie, siniaki i zakwasy. Wrażenia jak zawsze pozytywne, mega satysfakcja na mecie, pokonywanie własnych słabości, niekiedy lęków. Organizator zapowiadał piekło i słowa dotrzymał. Był ogień!

Runmageddon Lacroix Kwidzyn

Wojciech, inżynier produktu, przyznaje że udało mu się poprawić czas aż o 21 minut względem kwietniowej edycji w Gdyni. Krzysztof, jego kolega z Product Engineering, po raz pierwszy pokonał całą trasę, pokonując około 30 przeszkód po drodze.

Jakub, inżynier jakości, podkreśla zaś, że taki bieg to doskonała zabawa: - Wartość dodana zwiększa się jeszcze w chwili, gdy biegniesz w zespole z ludźmi z pracy. Warunki są nietypowe: trud, pot i czasem łzy, więc i wszyscy pokazują się ze strony której nie widzi się normalnie. W czasie biegu odchodzą na bok wszystkie animozje, liczy się tylko wspólny cel. Pozwala to zintegrować się na poziomie nieosiągalnym dla wspólnej pracy w ciepłym i bezpiecznym biurze.

W LACROIX Electronics jesteśmy dumni z sukcesów naszych Koleżanek i Kolegów. Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom Runmaggedonu gratulujemy! I już nie możemy doczekać się kolejnego wyzwania 30.09. podczas Vienna Life Lang Team Maraton Rowerowy Kwidzyn.

Co słychać w drużynie LACROIX Electronics w Kwidzynie?

Aktualne wydarzenia

HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...
HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...

HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...

Prestiżowa nagroda dla LACROIX Electronics w Kwidzynie. Kwidzyński zakład został wyróżniony nagrodą główną "HR Innovator 2018". W jury prestiżowego konkursu zasiadają wybitni przedstawiciele środowisk naukowych, świata biznesu oraz eksperci HR.

Więcej...
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...

LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...

Specjalnie dla Was wciąż poszerzamy ofertę naszej #LaKarta. Już dziś możesz skorzystać ze zniżek u naszych 20 lokalnych partnerów. Przypominamy, że aby skorzystać z rabatów wystarczy pokazać identyfikator pracowniczy przy kasie.    

Więcej...
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawodowego
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawo...

19 września 2018r. w Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się XIX gala Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”. Firma Lacroix Electronics znalazła się w gronie finalistów. Lacroix Electronics otrzymała nominację do nagrody Gryf Gospodarczy 2018. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii lider kształcenia zawodowego wśró...

Więcej...
Przepustka jak... karta rabatowa
Przepustka jak... karta rabatowa

W LACROIX Electronics uruchomiliśmy program “LaKarta”. Dzięki niemu przepustki, których pracownicy używają do wejścia na teren zakładu, otwierają im również drogę do szeregu zniżek w lokalnych sklepach i punktach usługowych.

Więcej...
Najlepsi w Polsce!
Najlepsi w Polsce!

Czołowy serwis ogłoszeń pracy Pracuj.pl poszukiwał najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. LACROIX Electronics ujęło kapitułę nagrody swoim kompleksowym podejściem do Pracowników firmy. Nasza firma została nagrodzona podwójnie!

Więcej...
Projekt
Projekt "Szkoła bliska pracy" - podsumowanie

Zakończyliśmy tegoroczną edycję programu Szkoła bliska pracy, organizowanego przez LACROIX Electronics, firmę SEB Team oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie we współpracy z gminami powiatu kwidzyńskiego.

Więcej...