Aktualności

Runmageddon pokonany. Sukces LACROIX Team

2017-09-21 10:17:29

Runmageddon pokonany. Sukces LACROIX Team

2017-09-21 10:17:29

Trening, wytrwałość, koncentracja i drużynowa gra dają najlepsze efekty. W ciągu kilku miesięcy drużyna LACROIX Electronics rewelacyjnie poprawiła swoje osiągi w ekstremalnym biegu Runmageddon.

Po wrześniowej rundzie LACROIX Team zdobyła 6. miejsce w klasyfikacji drużynowej, a niemal wszyscy nasi Koledzy i Koleżanki przebiegli morderczą trasę w czasie krótszym niż 1 godzina 45 minut. Mało tego, najlepszy nasz zawodnik Mateusz dotarł do mety w zaledwie trzy kwadranse, czym zdobył 7. miejsce w klasyfikacji generalnej.

- Super przeżycie, niezapomniane wrażenie było biegnąć po ciemku. Chwilami traciło się nawet pewność którędy sie biegnie - przyznaje ze śmiechem Maja, operatorka- naprawiczka, która nocną trasę pokonała z wyśmienitym wynikiem 1:26:38.

Anna, liderka produktu (1:44:00 na mecie), podkreśla, że jest ogromny progres od ostatniego biegu. Po raz pierwszy LACROIX Team znalazła się w pierwszej 10-tce! - Wszyscy pobiegli poniżej dwóch godzin, co ostatnim razem było wyjątkiem - podkreśla . - Wiedzieliśmy na co się piszemy: na błoto, deszcz, kąpiele w lodzie, siniaki i zakwasy. Wrażenia jak zawsze pozytywne, mega satysfakcja na mecie, pokonywanie własnych słabości, niekiedy lęków. Organizator zapowiadał piekło i słowa dotrzymał. Był ogień!

Runmageddon Lacroix Kwidzyn

Wojciech, inżynier produktu, przyznaje że udało mu się poprawić czas aż o 21 minut względem kwietniowej edycji w Gdyni. Krzysztof, jego kolega z Product Engineering, po raz pierwszy pokonał całą trasę, pokonując około 30 przeszkód po drodze.

Jakub, inżynier jakości, podkreśla zaś, że taki bieg to doskonała zabawa: - Wartość dodana zwiększa się jeszcze w chwili, gdy biegniesz w zespole z ludźmi z pracy. Warunki są nietypowe: trud, pot i czasem łzy, więc i wszyscy pokazują się ze strony której nie widzi się normalnie. W czasie biegu odchodzą na bok wszystkie animozje, liczy się tylko wspólny cel. Pozwala to zintegrować się na poziomie nieosiągalnym dla wspólnej pracy w ciepłym i bezpiecznym biurze.

W LACROIX Electronics jesteśmy dumni z sukcesów naszych Koleżanek i Kolegów. Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom Runmaggedonu gratulujemy! I już nie możemy doczekać się kolejnego wyzwania 30.09. podczas Vienna Life Lang Team Maraton Rowerowy Kwidzyn.

Co słychać w drużynie LACROIX Electronics w Kwidzynie?

Aktualne wydarzenia

Projekt
Projekt

Projekt "Szkoła bliska pracy" - podsu...

Zakończyliśmy tegoroczną edycję programu Szkoła bliska pracy, organizowanego przez LACROIX Electronics, firmę SEB Team oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie we współpracy z gminami powiatu kwidzyńskiego.

Więcej...
Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!
Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!

Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!

Z przyjemnością informujemu, że do naszego firmowego mini SPA dołączyła nowa specjalistka. O komfort i urodę pracowników LACROIX Electronics zadba nowa kosmetyczka! Zwiększy się również gama proponowanych przez nas zabiegów.  

Więcej...
Nagrody dla najlepszych elektroników rozdane!
Nagrody dla najlepszych elektroników rozdane!

Dyrektor personalny LACROIX Electronics Marcin Uścinowicz wspólnie z naszymi partnerami z Kwidzyna wręczył nagrody w 3. Powiatowym Konkursie Wiedzy Technicznej. Najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych otrzymali m.in. laptop, smartfon oraz tablet.

Więcej...
Półmetek akcji
Półmetek akcji

Jesteśmy już mniej więcej na półmetku naszych podróży z cyklu "Szkoła bliska pracy". Podczas naszych spotkań uczniowie mogą poznać elektronikę od kuchni oraz zmierzyć się w zawodach robotów. Najpierw muszą je jednak sami w drużynie skonstruować!

Więcej...
Pomorska Nagroda Jakości dla LACROIX Electronics w Kwidzynie
Pomorska Nagroda Jakości dla LACROIX Electronics w Kwidzynie

Naczelna Organizacja Techniczna przyznała LACROIX Electronics w Kwidzynie nagrodę Srebrnego Lauru Pomorskiej Nagrody Jakości. Otrzymaliśmy najwyższą punktację w kategorii dużych przedsiębiorstw i jedną z najwyższych wśród wszystkich uczestników konkursu.

Więcej...
Szkoła Bliska Pracy - finał I etapu projektu LACROIX Electronics
Szkoła Bliska Pracy - finał I etapu projektu LACROIX Elec...

Pierwszy etap tegorocznej edycji projektu Szkoła Bliska Pracy dobiegł końca. 27 lutego odbyły się ostatnie wizyty gimnazjalistów w Lacroix. Odwiedzili nas uczniowie i ich opiekunowie ze szkół w Sadlinkach i Nebrowie Wielkim.

Więcej...