Aktualności

Agent do zadań specjalnych LACROIX Electronics Kwidzyn

2017-10-03 13:47:12

Agent do zadań specjalnych LACROIX Electronics Kwidzyn

2017-10-03 13:47:12

LACROIX Electronics w Kwidzynie szanuje czas swoich pracowników. Stąd pomysł, aby w naszym gronie pojawił się ktoś, kogo nazywamy tajemniczo „conciergem” lub „agentem do zadań specjalnych”.

W poniedziałki szewc i krawiec, we wtorki i piątki zakupy na rynku, a ekopralnię najlepiej zamawiać w środy. Do tego rozmaite, inne sprawy w mieście według potrzeby - concierge Maciej zaradzi nadzwyczajnym przypadkom, jak też pomoże załatwić te zwyczajne, codzienne.

Maciej Kozłowski, który wspiera naszych pracowników we wszystkich trudach organizacyjnych dnia codziennego, zaprowadzi auto do mechanika lub na myjnię, zaniesie dokumenty do urzędu, dowiezie leki na ból głowy, wyprowadzi psa, jeśli któryś z naszych pracowników nie zdążył (bądź wyjątkowo zajęły go inne sprawy), kupi kwiaty dla bliskiej osoby czy… zrobi niezbędne zakupy na przyjęcie.


 Concierge Maciej w trakcie doręczenia zamówienia

 

- Dostałem raz zlecenie na 15 łyżeczek i 15 miseczek na garden party. Innym razem mój stały klient poprosił o słonecznik. Bardzo konkretny: z długimi łupinami, czarnymi w środku z białą obwódką. I taki właśnie dostarczyłem - opowiada Maciej Kozłowski. Podczas zakupów do każdego zlecenia ma osobne woreczki na pieniądze i osobno też pakuje zakupy. - Lubię konkretne zlecenia i skonkretyzowane oczekiwania. Kiedy ktoś zamawia u mnie pomidory, dobrze jest, jeśli powie jakie dokładnie chce. Bioróżnorodność na kwidzyńskich targowiskach znacznie się poprawiła w ostatnich latach i można przebierać w malinowych, śliwkowych, grudziądzkich, czerwonych jak i żółtych.

Maciej kupował już prezent dla dziewczynki, dowoził klucze, odbierał zdjęcia od fotografa, umawiał do specjalistów. Wyszukiwał też optymalne połączenia do czeskiej Pragi albo pomagał w rejestracji samochodu w starostwie. Zdarzały się też bardziej złożone zlecenia, jak odbiór recepty w gabinecie, a następnie zakup leków w aptece i dowiezienie ich pracownikowi do siedziby LACROIX. Zdarzało mu się nawet - za upoważnieniem - odebrać dziecko z przedszkola.

Od początku działania w LACROIX Electronics w Kwidzynie concierge Maciej zrealizował ponad 400 zleceń pracowników. W samym wrześniu pomógł ponad 150 razy! Usługa concierge’a jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich zatrudnionych w LACROIX Electronics w Kwidzynie bez wyjątku.

Co jeszcze ciekawego dzieje się w LACROIX Kwidzyn?

Szukasz też propozycji pracy w LACROIX Kwidzyn?

Aktualne wydarzenia

HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...
HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...

HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...

Prestiżowa nagroda dla LACROIX Electronics w Kwidzynie. Kwidzyński zakład został wyróżniony nagrodą główną "HR Innovator 2018". W jury prestiżowego konkursu zasiadają wybitni przedstawiciele środowisk naukowych, świata biznesu oraz eksperci HR.

Więcej...
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...

LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...

Specjalnie dla Was wciąż poszerzamy ofertę naszej #LaKarta. Już dziś możesz skorzystać ze zniżek u naszych 20 lokalnych partnerów. Przypominamy, że aby skorzystać z rabatów wystarczy pokazać identyfikator pracowniczy przy kasie.    

Więcej...
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawodowego
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawo...

19 września 2018r. w Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się XIX gala Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”. Firma Lacroix Electronics znalazła się w gronie finalistów. Lacroix Electronics otrzymała nominację do nagrody Gryf Gospodarczy 2018. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii lider kształcenia zawodowego wśró...

Więcej...
Przepustka jak... karta rabatowa
Przepustka jak... karta rabatowa

W LACROIX Electronics uruchomiliśmy program “LaKarta”. Dzięki niemu przepustki, których pracownicy używają do wejścia na teren zakładu, otwierają im również drogę do szeregu zniżek w lokalnych sklepach i punktach usługowych.

Więcej...
Najlepsi w Polsce!
Najlepsi w Polsce!

Czołowy serwis ogłoszeń pracy Pracuj.pl poszukiwał najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. LACROIX Electronics ujęło kapitułę nagrody swoim kompleksowym podejściem do Pracowników firmy. Nasza firma została nagrodzona podwójnie!

Więcej...
Projekt
Projekt "Szkoła bliska pracy" - podsumowanie

Zakończyliśmy tegoroczną edycję programu Szkoła bliska pracy, organizowanego przez LACROIX Electronics, firmę SEB Team oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie we współpracy z gminami powiatu kwidzyńskiego.

Więcej...