Aktualności

Pracownicy LACROIX pomagają Koleżance

2017-10-10 12:31:37

Pracownicy LACROIX pomagają Koleżance

2017-10-10 12:31:37

Już 1500 zł zebrali pracownicy LACROIX Electronics na leczenie pani Małgosi Grabki. Spontaniczna zbiórka wciąż trwa, bo i choroba naszej Koleżanki jest poważna.

Najtrudniejsze dla pani Małgosi są ciągłe wyjazdy na konsultacje i zabiegi onkologiczne.

- W tej chwili trudno mi powiedzieć, jak będzie wyglądało jej dalsze leczenie po operacji, ani policzyć, ile to wszystko będzie kosztować. Same podróże od lekarza do lekarza są sporym obciążeniem finansowym. Poza tym część leków nie podlega refundacji - przyznaje pani Małgosia. - Dlatego tak bardzo dziękuję za wszelkie wsparcie! To dla mnie bardzo ważne. Bardzo mi pomagacie!

Przed panią Małgosią jest trudny moment.  Lekarze zaplanowali operację, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Pani Małgorzata Grabka jest pracownikiem Działu Produkcji Lacroix od 2011 roku. Od ponad 7 miesięcy choruje na raka piersi. Przeszła już chemioterapię oraz mastektomię. Każde wsparcie - i to duchowe, i finansowe - jest teraz potrzebne dla naszej Koleżanki.

 

 

Najprościej pomóc można przelewając sumę bezpośrednio na konto bankowe pani Małgosi:

94 8300 0009 0080 5702 3000 0010

Pieniądze zbierane są też do skarbonki wystawionej na Produkcji LACROIX Electronics.

Można też wesprzeć panią Małgosię biorąc udział w zrzutce online.

 

Więcej o LACROIX Electronics znajdziesz tu.

Aktualne wydarzenia

LACROIX Electronics docenione jako Li...
LACROIX Electronics docenione jako Li...

LACROIX Electronics docenione jako Li...

19 września 2018r. w Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się XIX gala Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”. Firma Lacroix Electronics znalazła się w gronie finalistów. Lacroix Electronics otrzymała nominację do nagrody Gryf Gospodarczy 2018. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii lider kształcenia zawodowego wśród średnich i dużych przedsiębiorstw. Organizatorem konkursu jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości pełniąca rolę doradcy Marszałka Województwa Pomorskiego w zakresie wspierania i rozwoju przedsiębiorczości. Kapituła doceniła m.in. nasz projekt "Szkoła bliska pracy" oraz wkład w klasę patronacką o profilu technika elektronika.

Więcej...
Przepustka jak... karta rabatowa
Przepustka jak... karta rabatowa

Przepustka jak... karta rabatowa

W LACROIX Electronics uruchomiliśmy program “LaKarta”. Dzięki niemu przepustki, których pracownicy używają do wejścia na teren zakładu, otwierają im również drogę do szeregu zniżek w lokalnych sklepach i punktach usługowych.

Więcej...
Najlepsi w Polsce!
Najlepsi w Polsce!

Czołowy serwis ogłoszeń pracy Pracuj.pl poszukiwał najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. LACROIX Electronics ujęło kapitułę nagrody swoim kompleksowym podejściem do Pracowników firmy. Nasza firma została nagrodzona podwójnie!

Więcej...
Projekt
Projekt "Szkoła bliska pracy" - podsumowanie

Zakończyliśmy tegoroczną edycję programu Szkoła bliska pracy, organizowanego przez LACROIX Electronics, firmę SEB Team oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie we współpracy z gminami powiatu kwidzyńskiego.

Więcej...
Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!
Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!

Z przyjemnością informujemu, że do naszego firmowego mini SPA dołączyła nowa specjalistka. O komfort i urodę pracowników LACROIX Electronics zadba nowa kosmetyczka! Zwiększy się również gama proponowanych przez nas zabiegów.  

Więcej...
Nagrody dla najlepszych elektroników rozdane!
Nagrody dla najlepszych elektroników rozdane!

Dyrektor personalny LACROIX Electronics Marcin Uścinowicz wspólnie z naszymi partnerami z Kwidzyna wręczył nagrody w 3. Powiatowym Konkursie Wiedzy Technicznej. Najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych otrzymali m.in. laptop, smartfon oraz tablet.

Więcej...