Aktualności

Pracownicy LACROIX pomagają Koleżance

2017-10-10 12:31:37

Pracownicy LACROIX pomagają Koleżance

2017-10-10 12:31:37

Już 1500 zł zebrali pracownicy LACROIX Electronics na leczenie pani Małgosi Grabki. Spontaniczna zbiórka wciąż trwa, bo i choroba naszej Koleżanki jest poważna.

Najtrudniejsze dla pani Małgosi są ciągłe wyjazdy na konsultacje i zabiegi onkologiczne.

- W tej chwili trudno mi powiedzieć, jak będzie wyglądało jej dalsze leczenie po operacji, ani policzyć, ile to wszystko będzie kosztować. Same podróże od lekarza do lekarza są sporym obciążeniem finansowym. Poza tym część leków nie podlega refundacji - przyznaje pani Małgosia. - Dlatego tak bardzo dziękuję za wszelkie wsparcie! To dla mnie bardzo ważne. Bardzo mi pomagacie!

Przed panią Małgosią jest trudny moment.  Lekarze zaplanowali operację, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Pani Małgorzata Grabka jest pracownikiem Działu Produkcji Lacroix od 2011 roku. Od ponad 7 miesięcy choruje na raka piersi. Przeszła już chemioterapię oraz mastektomię. Każde wsparcie - i to duchowe, i finansowe - jest teraz potrzebne dla naszej Koleżanki.

 

 

Najprościej pomóc można przelewając sumę bezpośrednio na konto bankowe pani Małgosi:

94 8300 0009 0080 5702 3000 0010

Pieniądze zbierane są też do skarbonki wystawionej na Produkcji LACROIX Electronics.

Można też wesprzeć panią Małgosię biorąc udział w zrzutce online.

 

Więcej o LACROIX Electronics znajdziesz tu.

Aktualne wydarzenia

Projekt
Projekt

Projekt "Szkoła bliska pracy" - podsu...

Zakończyliśmy tegoroczną edycję programu Szkoła bliska pracy, organizowanego przez LACROIX Electronics, firmę SEB Team oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie we współpracy z gminami powiatu kwidzyńskiego.

Więcej...
Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!
Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!

Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!

Z przyjemnością informujemu, że do naszego firmowego mini SPA dołączyła nowa specjalistka. O komfort i urodę pracowników LACROIX Electronics zadba nowa kosmetyczka! Zwiększy się również gama proponowanych przez nas zabiegów.  

Więcej...
Nagrody dla najlepszych elektroników rozdane!
Nagrody dla najlepszych elektroników rozdane!

Dyrektor personalny LACROIX Electronics Marcin Uścinowicz wspólnie z naszymi partnerami z Kwidzyna wręczył nagrody w 3. Powiatowym Konkursie Wiedzy Technicznej. Najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych otrzymali m.in. laptop, smartfon oraz tablet.

Więcej...
Półmetek akcji
Półmetek akcji

Jesteśmy już mniej więcej na półmetku naszych podróży z cyklu "Szkoła bliska pracy". Podczas naszych spotkań uczniowie mogą poznać elektronikę od kuchni oraz zmierzyć się w zawodach robotów. Najpierw muszą je jednak sami w drużynie skonstruować!

Więcej...
Pomorska Nagroda Jakości dla LACROIX Electronics w Kwidzynie
Pomorska Nagroda Jakości dla LACROIX Electronics w Kwidzynie

Naczelna Organizacja Techniczna przyznała LACROIX Electronics w Kwidzynie nagrodę Srebrnego Lauru Pomorskiej Nagrody Jakości. Otrzymaliśmy najwyższą punktację w kategorii dużych przedsiębiorstw i jedną z najwyższych wśród wszystkich uczestników konkursu.

Więcej...
Szkoła Bliska Pracy - finał I etapu projektu LACROIX Electronics
Szkoła Bliska Pracy - finał I etapu projektu LACROIX Elec...

Pierwszy etap tegorocznej edycji projektu Szkoła Bliska Pracy dobiegł końca. 27 lutego odbyły się ostatnie wizyty gimnazjalistów w Lacroix. Odwiedzili nas uczniowie i ich opiekunowie ze szkół w Sadlinkach i Nebrowie Wielkim.

Więcej...