Aktualności

Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!

2018-05-14 11:59:52

Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!

2018-05-14 11:59:52

Z przyjemnością informujemu, że do naszego firmowego mini SPA dołączyła nowa specjalistka. O komfort i urodę pracowników LACROIX Electronics zadba nowa kosmetyczka! Zwiększy się również gama proponowanych przez nas zabiegów.

 

Poniedziałkowe zabiegi w naszym miniSPA są wykonywane przez Paulę Kominek, natomiast we wtorki i czwartki nasze mini spa zamieni się w Fabrykę Urody. Tak właśnie nazywa się salon piękności znajdujący się na ul. Staszica 15 a w Kwidzynie, z którym postanowiliśmy podjąć współpracę.

Kamila Olczyk i Andżelika Semmerling z Fabryki Urody to specjalistki od wzorków i pielęgnacji rzęs, dlatego już wkrótce w naszym mini spa pojawią się nowe zabiegi!

 

Dlaczego akurat Fabryka Urody będzie odtąd świadczyć usługi dla naszych pracowników?  Bo to właśnie nasi pracownicy od lat korzystają z usług Kamili oraz Oli i polecili nam tę firmę. Zachęcamy do zapoznania się z pozytywnymi komentarzami na temat salonu na ich profilu FB: www.facebook.com/pg/Fabryka-urody, a oto kilka z nich:

Najlepsze rzęsy tylko spod rąk p. Kamili

Z rzęsami robi cuda....

Jak najbardziej na tak!!!! Polecam

Najzdolniejsza kosmetyczka pod słońcem

 

Bardzo cieszymy się, że najzdolniejsza kosmetyczka pod słońcem dołączy do Najlepszej drużyny pod słońcem-Lacroix! Na zabiegi do Kamili i Andżeliki możecie zapisywać się już dziś za pośrednictwem intranetu (zakładka Po pracy/Kosmetyczka).

Aktualne wydarzenia

HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...
HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...

HR Innovator 2018 dla LACROIX Electro...

Prestiżowa nagroda dla LACROIX Electronics w Kwidzynie. Kwidzyński zakład został wyróżniony nagrodą główną "HR Innovator 2018". W jury prestiżowego konkursu zasiadają wybitni przedstawiciele środowisk naukowych, świata biznesu oraz eksperci HR.

Więcej...
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...

LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w ...

Specjalnie dla Was wciąż poszerzamy ofertę naszej #LaKarta. Już dziś możesz skorzystać ze zniżek u naszych 20 lokalnych partnerów. Przypominamy, że aby skorzystać z rabatów wystarczy pokazać identyfikator pracowniczy przy kasie.    

Więcej...
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawodowego
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawo...

19 września 2018r. w Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się XIX gala Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”. Firma Lacroix Electronics znalazła się w gronie finalistów. Lacroix Electronics otrzymała nominację do nagrody Gryf Gospodarczy 2018. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii lider kształcenia zawodowego wśró...

Więcej...
Przepustka jak... karta rabatowa
Przepustka jak... karta rabatowa

W LACROIX Electronics uruchomiliśmy program “LaKarta”. Dzięki niemu przepustki, których pracownicy używają do wejścia na teren zakładu, otwierają im również drogę do szeregu zniżek w lokalnych sklepach i punktach usługowych.

Więcej...
Najlepsi w Polsce!
Najlepsi w Polsce!

Czołowy serwis ogłoszeń pracy Pracuj.pl poszukiwał najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. LACROIX Electronics ujęło kapitułę nagrody swoim kompleksowym podejściem do Pracowników firmy. Nasza firma została nagrodzona podwójnie!

Więcej...
Projekt
Projekt "Szkoła bliska pracy" - podsumowanie

Zakończyliśmy tegoroczną edycję programu Szkoła bliska pracy, organizowanego przez LACROIX Electronics, firmę SEB Team oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie we współpracy z gminami powiatu kwidzyńskiego.

Więcej...