Aktualności

Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!

2018-05-14 11:59:52

Nowa kosmetyczka, nowe zabiegi!

2018-05-14 11:59:52

Z przyjemnością informujemu, że do naszego firmowego mini SPA dołączyła nowa specjalistka. O komfort i urodę pracowników LACROIX Electronics zadba nowa kosmetyczka! Zwiększy się również gama proponowanych przez nas zabiegów.

 

Poniedziałkowe zabiegi w naszym miniSPA są wykonywane przez Paulę Kominek, natomiast we wtorki i czwartki nasze mini spa zamieni się w Fabrykę Urody. Tak właśnie nazywa się salon piękności znajdujący się na ul. Staszica 15 a w Kwidzynie, z którym postanowiliśmy podjąć współpracę.

Kamila Olczyk i Andżelika Semmerling z Fabryki Urody to specjalistki od wzorków i pielęgnacji rzęs, dlatego już wkrótce w naszym mini spa pojawią się nowe zabiegi!

 

Dlaczego akurat Fabryka Urody będzie odtąd świadczyć usługi dla naszych pracowników?  Bo to właśnie nasi pracownicy od lat korzystają z usług Kamili oraz Oli i polecili nam tę firmę. Zachęcamy do zapoznania się z pozytywnymi komentarzami na temat salonu na ich profilu FB: www.facebook.com/pg/Fabryka-urody, a oto kilka z nich:

Najlepsze rzęsy tylko spod rąk p. Kamili

Z rzęsami robi cuda....

Jak najbardziej na tak!!!! Polecam

Najzdolniejsza kosmetyczka pod słońcem

 

Bardzo cieszymy się, że najzdolniejsza kosmetyczka pod słońcem dołączy do Najlepszej drużyny pod słońcem-Lacroix! Na zabiegi do Kamili i Andżeliki możecie zapisywać się już dziś za pośrednictwem intranetu (zakładka Po pracy/Kosmetyczka).

Aktualne wydarzenia

Trzech Króli
Trzech Króli

Trzech Króli

Jak co roku w naszej firmie obchodziliśmy Święto Trzech Króli. Wzięło w niej udział ponad 1000 pracowników. W tym roku na uczestników czekał nie tylko tradycyjny poczęstunek składający się z migdałowego Gallete des Rois, ale też wyzwania wokalno-taneczne. Dziekujemy za tak chętny i aktywny udział w zabawie.      

Więcej...
Mikołajki z Lacroix
Mikołajki z Lacroix

Mikołajki z Lacroix

15.12.2018 w sobotę, w hali sportowej na ul.Wiejskiej odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Lacroix Electronics. Zorganizowaliśmy dla naszych pociech wiele atrakcji m.in.: dmuchańce, zjeżdżalnie, malowanie buziek, mikołajkowe piniaty, żywe maskotki, fotobudki, wspaniałe zabawy przygotowane przez animatorów oraz spotkanie z Mikołajem. Podczas zabawy dzieci zostały obdarowane paczkami. Zaprosiliśmy również naszych najmłodszych do kina. 16.12.2018 w niedzielę przygotowalismy aż 4 seanse filmu animowanego Miśków 2-ów w Nowym Jorku. Radosci i uśmiechu było co niemiara.            

Więcej...
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy

Po raz kolejny zorganizowaliśmy dla naszych pracowników bal karnawałowy. W tegorocznej edycji w Domu Weselnym Resursa uczestniczyło az 155 osób czyli dwukrotnie więcej niż w zeszłym roku.Nasza rozbawiona ekipa prawie nie schodziła z parkietu. Jest to z pewnością zaslugą rewelacyjnego zespołu Nightbrakers, który grał dla nas już po raz...

Więcej...
HR Innovator 2018 dla LACROIX Electronics
HR Innovator 2018 dla LACROIX Electronics

Prestiżowa nagroda dla LACROIX Electronics w Kwidzynie. Kwidzyński zakład został wyróżniony nagrodą główną "HR Innovator 2018". W jury prestiżowego konkursu zasiadają wybitni przedstawiciele środowisk naukowych, świata biznesu oraz eksperci HR.

Więcej...
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w sieci!
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w sieci!

Specjalnie dla Was wciąż poszerzamy ofertę naszej #LaKarta. Już dziś możesz skorzystać ze zniżek u naszych 20 lokalnych partnerów. Przypominamy, że aby skorzystać z rabatów wystarczy pokazać identyfikator pracowniczy przy kasie.    

Więcej...
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawodowego
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawo...

19 września 2018r. w Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się XIX gala Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”. Firma Lacroix Electronics znalazła się w gronie finalistów. Lacroix Electronics otrzymała nominację do nagrody Gryf Gospodarczy 2018. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii lider kształcenia zawodowego wśró...

Więcej...