Aktualności

Przepustka jak... karta rabatowa

2018-08-07 15:18:46

Przepustka jak... karta rabatowa

2018-08-07 15:18:46

W LACROIX Electronics uruchomiliśmy program “LaKarta”. Dzięki niemu przepustki, których pracownicy używają do wejścia na teren zakładu, otwierają im również drogę do szeregu zniżek w lokalnych sklepach i punktach usługowych.

Na tę chwilę LACROIX Electronics nawiązała współpracę z 13 firmami. Z kolejnymi już finalizuje rozmowy. Wszystkie podmioty to firmy lokalne. Pakiet rabatów został tak skomponowany, by dawał pracownikom LACROIX Electronics możliwie szerokie spektrum wyboru.

- Szukamy rozwiązań dających korzyść każdej stronie. Nasi pracownicy zyskują dostęp do atrakcyjnej oferty lokalnych sklepów i punktów usługowych. Przy okazji promujemy naszych partnerów, lokalnych przedsiębiorców, dla których “LaKarta” to sposób na przyciągnięcie i utrzymanie klientów - tłumaczy Andrzej Mrozik, dyrektor generalny LACROIX Electronics.

Patent na “LaKartę” jest banalnie prosty. Wystarczy, że pracownik fabryki w wybranym punkcie partnerskim przed skasowaniem okaże swój identyfikator, a otrzyma specjalny upust handlowy. Nie musi niczego podpisywać ani skanować. Do wyboru jest szeroki wybór placówek partnerskich - od Smykolandii dla najmłodszych, przez serwisy samochodowe, restaurację Karmnik, Manufakturę Pączków piekarni “Otłowiec” czy sporą zniżkę na cały asortyment marketu budowlanego Spółdzielni “Rodło”. Partnerzy LACROIX Electronics oferują pakiet zniżek od 5 do nawet 25 proc. Pełen zakres rabatów znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce LaKarta.

– Po co to wszystko robimy? Wzajemny szacunek wpisany jest w kodeks wartości naszej organizacji, podobnie jak nieustanny rozwój w kierunku podnoszenia efektywności i wydajności. Wierzymy, że wsparcie w spełnieniu prywatnych potrzeb pomaga naszym pracowników skupić się na realizacji służbowych zadań. – mówi Andrzej Mrozik, dyrektor generalny LACROIX Electronics. – Z pasji do szukania usprawnień postanowiliśmy ułatwić naszym pracownikom realizację codziennych obowiązków. Wiemy, że większy może więcej, dlatego postanowiliśmy wykorzystać pozycję największego zakładu pracy na lokalnym rynku na korzyść naszych pracowników, dostarczając pakiet usług na atrakcyjnych zasadach.

Aktualne wydarzenia

Trzech Króli
Trzech Króli

Trzech Króli

Jak co roku w naszej firmie obchodziliśmy Święto Trzech Króli. Wzięło w niej udział ponad 1000 pracowników. W tym roku na uczestników czekał nie tylko tradycyjny poczęstunek składający się z migdałowego Gallete des Rois, ale też wyzwania wokalno-taneczne. Dziekujemy za tak chętny i aktywny udział w zabawie.      

Więcej...
Mikołajki z Lacroix
Mikołajki z Lacroix

Mikołajki z Lacroix

15.12.2018 w sobotę, w hali sportowej na ul.Wiejskiej odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Lacroix Electronics. Zorganizowaliśmy dla naszych pociech wiele atrakcji m.in.: dmuchańce, zjeżdżalnie, malowanie buziek, mikołajkowe piniaty, żywe maskotki, fotobudki, wspaniałe zabawy przygotowane przez animatorów oraz spotkanie z Mikołajem. Podczas zabawy dzieci zostały obdarowane paczkami. Zaprosiliśmy również naszych najmłodszych do kina. 16.12.2018 w niedzielę przygotowalismy aż 4 seanse filmu animowanego Miśków 2-ów w Nowym Jorku. Radosci i uśmiechu było co niemiara.            

Więcej...
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy

Po raz kolejny zorganizowaliśmy dla naszych pracowników bal karnawałowy. W tegorocznej edycji w Domu Weselnym Resursa uczestniczyło az 155 osób czyli dwukrotnie więcej niż w zeszłym roku.Nasza rozbawiona ekipa prawie nie schodziła z parkietu. Jest to z pewnością zaslugą rewelacyjnego zespołu Nightbrakers, który grał dla nas już po raz...

Więcej...
HR Innovator 2018 dla LACROIX Electronics
HR Innovator 2018 dla LACROIX Electronics

Prestiżowa nagroda dla LACROIX Electronics w Kwidzynie. Kwidzyński zakład został wyróżniony nagrodą główną "HR Innovator 2018". W jury prestiżowego konkursu zasiadają wybitni przedstawiciele środowisk naukowych, świata biznesu oraz eksperci HR.

Więcej...
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w sieci!
LaKarta rozrasta się. 20 partnerów w sieci!

Specjalnie dla Was wciąż poszerzamy ofertę naszej #LaKarta. Już dziś możesz skorzystać ze zniżek u naszych 20 lokalnych partnerów. Przypominamy, że aby skorzystać z rabatów wystarczy pokazać identyfikator pracowniczy przy kasie.    

Więcej...
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawodowego
LACROIX Electronics docenione jako Lider Kształcenia Zawo...

19 września 2018r. w Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się XIX gala Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”. Firma Lacroix Electronics znalazła się w gronie finalistów. Lacroix Electronics otrzymała nominację do nagrody Gryf Gospodarczy 2018. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii lider kształcenia zawodowego wśró...

Więcej...