Aktualności

Rekrutacja na studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej trwa!

2022-08-23 16:15:45

Rekrutacja na studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej trwa!

2022-08-23 16:15:45

Od kilku lat Fundacja ECD wraz z Politechniką Gdańską oraz firmami partnerskimi (Flex, Lacroix Electronics, Assel, Jabil Circuit Poland, Radmor, Kitron, Northvolt, VECTOR BLUE HUB), współorganizuje studia podyplomowe, które odpowiadają potrzebom dynamicznie funkcjonującej w naszym regionie branży ICT.

„Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych” (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej)

oraz

„Zapewnienie jakości w branży technicznej” (Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej)

to studia o charakterze dualnym,  oparte głównie na wiedzy praktycznej – w przypadku każdego z kierunków większość zajęć jest prowadzona przez wykładowców – praktyków z firm partnerskich.

Absolwenci poprzednich edycji bardzo dobrze odnajdują się w pracy na stanowiskach: Inżynier zapewnienia jakości w branży technicznej czy też Inżynier procesu przy produkcji podzespołów elektronicznych.

Otrzymują również awanse i propozycje pracy w branży. 

Początek zajęć kolejnych edycji studiów planowany jest na październik 2022 r.

Kandydatów zachęcamy do podjęcia studiów, pracy i rozwoju w branży ICT, a pracodawców do optymalnej inwestycji środków szkoleniowych.

Studia kierujemy zarówno do osób, które już pracują w branży i chcą się rozwijać, jak i do osób, które chcą zmienić zawód.

 

Zapraszamy do zgłaszania się na studia – zapisy trwają.

Więcej informacji o studiach i sposobie aplikowania można znaleźć w poniższych linkach.

 

Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych:

https://eti.pg.edu.pl/kmoe/dydaktyka-kmoe/studia-podyplomowe/

 

Zapewnienie jakości w branży technicznej:

https://podyplomowe.zie.pg.edu.pl/studia/zapewnienie-jakosci-w-branzy-technicznej-innowacyjna-praktyka-i-teoria/

 

Sposób aplikowania na studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej:

https://pg.edu.pl/rekrutacja/studia-podyplomowe

 

Informacje na stronie koordynatora projektu - Fundacji Edukacyjne Centrum Doskonalenia:

https://fundacjaecd.pl/studia-podypomowe/

 

Aktualne wydarzenia

Rekrutacja na studia podyplomowe na P...
Rekrutacja na studia podyplomowe na P...

Rekrutacja na studia podyplomowe na P...

Od kilku lat Fundacja ECD wraz z Politechniką Gdańską oraz firmami partnerskimi (Flex, Lacroix Electronics, Assel, Jabil Circuit Poland, Radmor, Kitron, Northvolt, VECTOR BLUE HUB), współorganizuje studia podyplomowe, które odpowiadają potrzebom dynamicznie funkcjonującej w naszym regionie branży ICT. „Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych” (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej) oraz „Zapewnienie jakości w branży technicznej” (Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej) to studia o charakterze dualnym,  oparte głównie na wiedzy praktycznej – w przypadku każdego z kierunków większość zajęć jest prowadzona przez wykładowców – praktyków z...

Więcej...
„Inżynieria produkcji urządzeń elektr...
„Inżynieria produkcji urządzeń elektr...

„Inżynieria produkcji urządzeń elektr...

  Od kilku lat Fundacja ECD wraz z Politechniką Gdańską oraz firmami partnerskimi (Flex, Lacroix Electronics, Assel, Jabil Circuit Poland, Radmor, Kitron, Northvolt), współorganizuje studia podyplomowe, które odpowiadają potrzebom dynamicznie funkcjonującej w naszym regionie branży ICT. „Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych” (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej) oraz „Zapewnienie jakości w branży technicznej” (Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej) to studia o charakterze dualnym,  oparte głównie na wiedzy praktycznej – w przypadku każdego z kierunków większość zajęć jest prowadzona przez wykładowców – praktyków z firm part...

Więcej...
Joanna Gil w Radzie Rynku Pracy
Joanna Gil w Radzie Rynku Pracy

Joanna Gil, dyrektor personalna LACROIX Electronics w Kwidzynie, decyzją starosty kwidzyńskiego Jerzego Godzika została powołana do składu Powiatowej Rady Rynku Pracy w Kwidzynie. Kadencja w PRRP obejmie lata 2020-2024.

Więcej...
Dyrektor generalny w Radzie Gospodarczej Politechniki Gdańskiej
Dyrektor generalny w Radzie Gospodarczej Politechniki Gda...

Dyrektor generalny LACROIX Electronics w Kwidzynie otrzymał powołanie do Konwentu Gospodarczego przy Rektorze Politechniki Gdańską na lata 2020-2024. Rolą Pana Andrzeja Mrozika będzie wsparcie tego wiodącego w Polsce ośrodka nauk technicznych w aspektach biznesowych, mających wpływ na rozwój gospodarczy naszego regionu.  

Więcej...
Wpływ na ludzi i środowisko
Wpływ na ludzi i środowisko

Realizując Art. 32 c. pkt. 2 Prawa Atomowego podaje się do wiadomości poniższy komunikat: informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

Więcej...
Nagroda od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
Nagroda od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

LACROIX Electronics nagrodzone za aktywne działania na rzecz szkolnictwa branżowego na terenie województwa pomorskiego. Podczas noworocznego spotkania dla Inwestorów i Partnerów PSSE otrzymaliśmy nagrodę za modelową współpracę z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną na rzecz rozwoju szkolnictwa branżowego na terenie wojew&oacu...

Więcej...