Aktualności

Pakiet socjalny - nowe usługi dla naszych pracowników!

2023-09-14 14:23:07

Pakiet socjalny - nowe usługi dla naszych pracowników!

2023-09-14 14:23:07

Wiemy jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się nasze pakiety socjalne i jak często korzystacie z takich usług jak kosmetyczka czy masażysta. Dlatego przychodzimy do Was z informacją!

 

Nasz pakiet socjalny poszerza się o kilka nowych pozycji – zachęcamy do zapoznania się!

 

Przede wszystkim – nowa usługa – poprawki krawieckie!

Jako LACROIX wychodzimy naprzeciw naszym pracownikom, a wiemy, że wielu z Was było zainteresowanych usługami krawieckimi. Dlatego od 1 października, w każdy poniedziałek, w godzinach 15:00-16:00, będziecie mogli przynieść swoje ubrania, które wymagać będą poprawek krawieckich! Nasza krawcowa będzie przyjmować w pokoju B40, w budynku A.

Usługi będą wykonywane przez Usługi Krawieckie – Katarzyna Wesołowska. W ramach usług będziecie mogli skorzystać z: skrócenia z podłożeniem, wymiany zamka w spodniach, wymiany zamka w kurtce, zwężenia oraz skrócenia sukienki, zwężenia oraz skrócenia innej odzieży. Będziecie mogli skorzystać również z innych usług, które będą podlegać wycenie indywidualnej.

 

 

Powrót fryzjera!

Do naszych usług powracają usługi fryzjerskie. Od 1 października będziecie mogli zapisywać się na takie usługi jak: strzyżenie damskie na sucho, strzyżenie damskie na mokro, strzyżenie nożyczkami na gorąco, modelowanie, strzyżenie męskie, strzyżenie brody, koloryzacja sombre, koloryzacja baleyage, farbowanie 1 kolor.

Usługi będą wykonywane przez M-Hair Monika Merholc, w każdy wtorek w godzinach 9:00-17:00 w budynku A w pokoju B40.

 

Dwie nowe kosmetyczki!

Usługi kosmetyczne cieszą się największym zainteresowaniem na naszym zakładzie. Z tego powodu, postanowiliśmy rozszerzyć usługi kosmetyczne i do współpracy zaprosiliśmy dwie nowe kosmetyczki do których będziecie mogli umówić się już od 1 października!

 

Gabient Różowo Mi! Oskana Ślęczek

Pani Oksana proponuje takie usługi jak:

 • Dłonie: manicure klasyczny jeden kolor, manicure hybrydowy jeden kolor, manicure japoński, żel/akryl na naturalnej płytce, dopełnienie do 3 tyg. żel, przedłużenie akryl, przedłużenie żel, zabieg parafinowy, rekonstrukcja paznokcia, ściągnięcie stylizacji po innym salonie, manicure z ombre/french.
 • Stopy: pedicure klasyczny/męski, pedicure hybrydowy, pedicure podologiczny podstawowy, usuwanie modzieli, usuwanie odcisków, opracowanie popękanych pięt, usuwanie kurzajek (wypalanie), zabieg parafinowy, rekonstrukcja paznokcia.
 • Rzęsy: lifting rzęs, henna rzęs.
 • Brwi: regulacja brwi, henna brwi z regulacją, henna rzęs i brwi z regulacją, henna pudrowa z geometrią brwi, henna pudrowa z regulacją, laminacja brwi, laminacja brwi z farbką+botox+keratyna, henna z regulacją+botox+keratyna, geometria brwi.
 • Depilacja woskiem wąsik oraz broda.

Pani Oksana będzie przyjmować Was w budynku A w pokoju B40, w każdy piątek w godzinach 8:30-18:00.

 

Jurczak Studio Kosmetyczne Aleksandra Jurczak

Pani Aleksandra w ramach współpracy z LACROIX, przygotowała poniższy pakiet usług dla naszych pracowników:

 • Paznokcie: manicure hybrydowy, przedłużanie paznokci-żel.
 • Depilacja laserowa: wąsik, broda, pachy, nogi (całe), łydki.
 • Brwi: henna brwi z regulacją, henna pudrowa z geometrią brwi.
 • Rzęsy: rzęsy 3:1, dopełnienie.
 • Zabiegi na twarz: kwasy, dermapen, zabieg nawilżający, peeling węglowy, fotoodmładzanie.
 • Redukcja naczynek.

Na zabiegi do Pani Aleksandry, będziecie mogli zapisać się na każdy wtorek w godzinach 9:00-18:00. Zabiegi odbywać się będą w budynku B, w pokoju A101.

 

Wszystkie zabiegi startują od 1 października 2023! Cenniki mogą Państwo znaleźć w dedykowanych zakładkach w zakładce „Po Pracy”!

Aktualne wydarzenia

Szkolenia produkcyjne dla pracowników...
Szkolenia produkcyjne dla pracowników...

Szkolenia produkcyjne dla pracowników...

Za nami już pierwsze szkolenia produkcyjne dla pracowników nieprodukcyjnych LACROIX! Głównym celem szkoleń jest podniesienie świadomości wśród pracowników administracyjnych na temat procesów produkcyjnych zachodzących w firmie oraz ich kluczowego znaczenia dla produkcji oraz produktu.   Szkolenie rozpoczęło się od przedstawienia procesu montażu ręcznego, następnie nasi pracownicy zostali przeszkoleni z kolejnych etapów procesu produkcyjnego. Serdeczne podziękowania dla wszystkich prowadzących zaangażowanych w szkolenie, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi pracownikami oraz dla wszystkich pracowników nieprodukcyjnych  chętnych do poszerzania swojej wiedzy w tematach produkcyjnych!   Jeżel...

Więcej...
LACROIX na targach pracy Offerty w By...
LACROIX na targach pracy Offerty w By...

LACROIX na targach pracy Offerty w By...

W ubiegłym tygodniu wzięliśmy udział w targach pracy Offerty odbywających się w Bydgoszczy. Mieliśmhy dzięki temu idealną okazję do przedstawienia studentom ofertę praktyk oraz staży, które odbywają się w naszej firmie w dziale technologicznym. Nasze stanowisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.   Do zobaczenia na następnych targach!      

Więcej...
 Badania mammograficzne - podsumowanie
Badania mammograficzne - podsumowanie

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM RAKA PIERSI Październik już od 1985 roku jest uznany za miesiąc świadomości raka piersi. Jest to najczęściej wystepujący nowotwór złośliwy wśród kobiet między 50 a 70 rokiem życia. Jednym z najlepszych sposóbów na przedwczesne wykrycie raka są regularnie wykonywane badania mammograficzne.   W minio...

Więcej...
Rower wyprodukowany w LACROIX już w sprzedaży!
Rower wyprodukowany w LACROIX już w sprzedaży!

Już jest! Rower Elops LD 920E z modułemprodukowanym w LACROIX właśnie trafił do sprzedaży! Sprzęt jest już dostępny w sklepach Decathlon, a LACROIX Kwidzyn jest producentem najbardziej innowacyjnego sterownika na rynku!  

Więcej...
 Mammografia - nie bądź obojętna, zadbaj o swoje zdrowie!
Mammografia - nie bądź obojętna, zadbaj o swoje zdrowie!

Październik już od 1985 roku jest uznany za miesiąc świadomości raka piersi. Jest to najczęściej wystepujący nowotwór złośliwy wśród kobiet między 50 a 70 rokiem życia. Jednym z najlepszych sposóbów na przedwczesne wykrycie raka są regularnie wykonywane badania mammograficzne. Czym jest mammografia i co wykrywa? Mammografia j...

Więcej...
Pakiet socjalny - nowe usługi dla naszych pracowników!
Pakiet socjalny - nowe usługi dla naszych pracowników!

Wiemy jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się nasze pakiety socjalne i jak często korzystacie z takich usług jak kosmetyczka czy masażysta. Dlatego przychodzimy do Was z informacją!   Nasz pakiet socjalny poszerza się o kilka nowych pozycji – zachęcamy do zapoznania się!   Przede wszystkim – nowa usługa – poprawki krawieck...

Więcej...