Lakarta

O programie

 

 

LAKARTA to program stworzony z myślą o pracownikach Lacroix Electronics. Założeniem programu jest stworzenie sieci lokalnych partnerów, którzy udostępnią zniżki na swoje produkty lub usługi.

Pracownicy Lacroix Electronics otrzymają określoną zniżkę na podstawie okazania identyfikatora pracowniczego.

Partnerzy programu oznaczają swoje punkty specjalną tabliczką informacyjną z Logo LAkarta.

Nasi partnerzy

 ALL4BEAUTY

all4beauty w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz uzupełniających się zabiegów, zarówno z zakresu podstawowej kosmetyki, po wykonywane przez lekarza zabiegi medycyny estetycznej.

SMYKOLANDIA

Firma oferuje szeroki wachlarz usług, takich jak organizacja urodzinek dla dzieci, komunii, chrzcin oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu przez dziecko w Sali Zabaw.

KARMNIK

Restauracja „Karmnik” to niedawno otwarty lokal, który serwuje zdrowe dania obiadowe, zupy, fitdesery, fitciasta, smoothie, soki, lunchboxy, catering dietetyczny oraz wiele innych.

PIEKARNIA OTŁOWIEC

Firma rodzinna z 25-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w ręcznej produkcji wielogatunkowego pieczywa na zakwasie chlebowym. Ostatnim sukcesem Firmy jest otwarta Manufaktura Pączka.

SUDOŁ COOPERATION

Przedsiębiorstwo edukacyjne, realizujące działania w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Firma zajmuje się tłoczeniem soków owocowych z tradycyjnych odmian jabłek, oraz prowadzi usługi szkoleniowe w zakresie rozwoju lokalnego, animacji społecznej, edukacji ekologicznej.

WYPOŻYCZALNIA.ORG

Oferujemy krótko i długoterminowy wynajem samochodów różnych klas dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z kraju i z zagranicy.

CARAUTOSPA

Nasza firma działa w branży automotive. Zajmujemy się szeroko pojętym auto detailingiem, czyszczeniem oraz konserwacją pojazdów, naprawą elektroniki.

SOSNOWSKI AUTO NAPRAWA

Firma zajmująca się mechaniką pojazdową, sprzedażą części samochodowych oraz serwisem klimatyzacji.

RODŁO

Spółdzielnia RODŁO powstała w roku 1967 i do dziś istnieje na lokalnym rynku. Podstawowy zakres działalności spółdzielni to kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych oraz hurtowa i detaliczna sprzedaż materiałów.

CZARNOWSKI USŁUGI TECHNICZNE

Przedsiębiorstwo świadzczy usługi w zakresie prac budowlanych i wykończeniowych, ślusarstwa, spawania, podbudowy ogrodzeń, produkcji bram, balustrad itp.

ZAUŁEK BENOWO

Zaułek Benowo, otoczony pięknymi lasami jest idealnym miejscem do spotkań z naturą. Do dyspozycji gości znajdują się 22 miejsca noclegowe w 5 przestronnych pokojach.

SPORTINA

Sportina oferuje wypożyczenie kajaków i organizację spływów z opieką ratownika/instruktora gównie na terenie powiatu kwidzyńskiego.

TERENY ZIELONE

Szkółka „TAXUS” to firma rodzinna działająca na rynku od 1990 roku. Firma oferuje szeroki asortyment szczepionych drzew alejowych, roślin formowanych, pnączy, bylin, traw ozdobnych, krzewów żywopłotowych, roślin rabatowych, kwiatów balkonowych i roślin wodnych.

All4Home

Firma All For Home działa na rynku od kilku lat. Chcąc uniknąć problemów podczas prac wykończeniowych domu, znalezienia wiarygodnych wykonawców poszczególnych robót, wybór odpowiednich materiałów i ich zakup, nadzór nad realizacją całej inwestycji, najlepiej jest zlecić jednej firmie i uwolnić się od większości tych kłopotów.

Myjoga

MyJoga to dwie kobiety (dziewczyny), które polączyła wspólna pasja Joga. Zachecają do zdrowego stylu życia, zadbania o siebie na poziomie fizycznym, jak i umyslowym i duchowym. Zajecia w Cafe Pozytywka przeznaczone sa zarówno dla osób zaczynajacych ćwiczenia jak i tych z dluzszym stażem. Harmonogram zajęć znajdziecie na fb: MyJoga.

Nutribox

Oferowany przez NutriBox catering dietetyczny to zestaw pięciu gotowych posiłków skomponowanych na podstawie planów dietetycznych opracowanych przez naszego dietetyka. W skład zestawu wchodzą: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja (nie dotyczy wersji Office). Każdego dnia rano o wybranej godzinie otrzymujesz swój catering dietetyczny do domu lub pracy. 

Kwiaciarnia Bogusia

Firma działa na rynku od 1981r. i wciąż się rozwija. Stawia na doświadczenie i ciągły rozwój. Wykonuje: bukiety okolicznościowe, pogrzebowe (wieńce), kwiaty doniczkowe, kartki okolicznościowe (na każdą okazję - ślub, urodziny, imieniny, rocznice, gratulacje, chrzciny, itp.)

Maryla Salon Optyczny

Salon Optyczny Maryla jest firmą rodzinną, działąjącą od 1990 r. Usługi obejmują: wykonanie okularów na recepty NFZ oraz prywatnie, sprzedaż soczewek kontaktowych, naprawy okularów, badanie ostrości wzroku oraz terapia widzenia.

BO Rowery

Firma działa od 1999 roku. Stara się o to, aby klienci mogli w pełni korzystać i czerpać jak najwięcej przyjemności z jazdy rowerem. 

 

Zniżki